Dlaczego INNPRO?

Nasze wartości. Poznaj nas bliżej.

Firma INNPRO działa w obszarze nowych technologii. Wierzymy, że dzięki kreatywności i ambicji jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, także w rozwoju zawodowym. Lubimy dzielić się pomysłami i zawsze doceniamy inicjatywę naszych pracowników, jednak tylko jako sprawnie działający zespół tworzymy całość firmy INNPRO. Jeśli jesteś osobą ambitną, otwartą i lubisz nowości, to u nas znajdziesz idealne warunki do pracy i spełnienia zawodowego.

możliwości rozwoju
zawodowego

przyjazna atmosfera

komunikacja
i praca zespołowa

dynamika
i kreatywność

Firma INNPRO powstała w 2013 roku pod nazwą RCpro i zaczęła swoją działalność od dystrybucji modeli RC oraz dronów rekreacyjnych. Obecnie, dzięki stałemu rozwojowi rynku nowych technologii INNPRO jest największym w Polsce dystrybutorem marki DJI, właścicielem sieci autoryzowanych salonów DJI oraz prowadzi autoryzowany serwis tej marki.

W ofercie INNPRO znajduje się również szeroki asortyment produktów z kategorii smart home, foto-video czy GSM. Oferta firmy jest stale rozwijana, co łączy się z nowymi możliwościami i wyzwaniami, jakie podejmuje zespół INNPRO.

Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w Rybniku, a autoryzowane salony DJI ARS w Warszawie, Katowicach i Poznaniu.

Aktualne oferty pracy

Dołącz do zespołu, znajdź ofertę zgodną z Twoimi zainteresowaniami i doświadczeniem zawodowym.

Trwa ładowanie...

Jesteśmy otwarci na Twoją kandydaturę

Nie znalazłeś/aś oferty, która wpisuje się w Twoje doświadczenie i zainteresowania? Nic straconego, prześlij do nas swoją aplikację i napisz, dlaczego chcesz pracować w INNPRO.

APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Poznaj nas bliżej

Projekty, które realizujemy

PORTAL DYSTRYBUCYJNY I STRONA FIRMOWA

SKLEP ONLINE I AUTORYZOWANE SALONY DJI

OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI YEELIGHT